piątek, 4 marca 2016

ZAPOMNIANA BIBLIOTEKA O MNIE

WYWIADU CZĘŚĆ DRUGA
Jakiś czas temu chwaliłam się, że na blogu Zapomniana biblioteka pojawił się wywiad ze mną. Dziś pojawiała się część druga. Zainteresowani znajdą cały tekst tutaj. Zaprasza do lektury.

7 komentarzy:

 1. Kolejne moje gratulacje! Masz tu przykład słonia w składzie porcelany (to sem ja), który późno i słabo kuma, że obcuje z pisarzem a nawet całą parą pisarzy... Nie mogę zrzucić winy za słoniowatość na mojego mopsa-niedopsa, niestety. Idę posypać głowę, kupić książki i czytać..
  akysz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, jeśli przeczytasz moją twórczość literacką, to jakoś Ci wybaczę, że się późno zorientowałaś jakam genialna ;)

   Usuń
 2. Yhm. Zamówiłam. Za to "Hurtowniom danych..." raczej nie podołam, mimo że cytaty, przyznaję, działają piorunująco. Jak cytaty z klasycznej łaciny i Lema. Bajecznie niezrozumiałe!
  akysz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Hurtowni danych" nawet moja Mama, mimo wielkiej matczynej miłości nie czytała. Nie jestem pewna, czy sama wszystko do końca rozumiem ;)

   Usuń
 3. W wywiadzie dałaś przepis na dobry kryminał... Bernard Minier nadaje się, a jakże. "Bielszy odcień śmierci". A jeśli znajdziesz dłuższą niż dzień chwilę na książkę życia... przeczytaj, proszę, "Wyznaję", Jaume Cabre. Nie stracisz czasu, o nie. Matko moja, może już obie pozycje tu obgadane???
  Dobranoc literacko-fantastycznej rodzinie i zdrowia mopsikom, bo to delikatesy, upierdlliwe zdrowotnie!
  akysz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za polecanki. Teraz jest na rynku tyle pozycji, że bardzo łatwo coś wartościowego przegapić. Miniera nie czytałam. Z pewnością sięgnę.

   Usuń
 4. W spożywczym nie dopadają mnie rozterki, a w księgarni - zawsze. Wolę więc książki z polecenia. Również Twojego.
  akysz

  OdpowiedzUsuń

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe